Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Основні напрямки діяльності > Будівництво комерційних об'єктів в Україні: торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрів та офісів

Будівництво комерційних об'єктів в Україні: торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрів та офісів

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» веде свою історію з 1992 року і на сьогоднішній день входить в п'ятірку найбільших генпідрядників України. Володіючи технологіями будівництва будівель різного призначення, компанія спеціалізується на будівництві торгових комплексів, офісів, торгово-розважальних і бізнес-центрів, інших комерційних об'єктів на території України.
    
При будівництві торгових центрів компанія виконує комплекс робіт «під ключ», починаючи з підготовки будівельного майданчика (демонтаж існуючих будівель і споруд), земляних робіт, виготовлення буронабивних паль, будівельно-монтажних робіт і закінчуючи монтажем внутрішніх інженерних систем, інформаційних комунікацій, технологічного обладнання, оздобленням і благоустроєм території.
    
Успішна діяльність компанії «Спецбудмонтаж-Україна» базується на:          

  • задоволення всіх вимог Замовника, дотримання стандартів охорони праці і якісті робіт;
  • забезпечення узгоджених термінів будівництва;
  • застосування передових технологій будівництва та сучасних матеріалів;
  • використання власного парку машин і механізмів імпортованих в Укрвїну та вітчизняеного виробництва;
  • злагоджена робота команди високопрофесійних працівників будівельних спеціальностей.


Фахівці аудиторської фірми «TUV SUD», яка є світовим лідером інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг, підтвердили, що підприємством «Спецбудмонтаж - Україна» розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. За результатами аудиту підприємству було видано сертифікат якості №12 100 41113 TMS.


Парк техники
Ліцензії та дозволи
Управління проектами
Управління якістю
Детальніше про компанію


включить в тендер