Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Основні напрямки діяльності > Виробництво будівельно-монтажних робіт в Україні

Виробництво будівельно-монтажних робіт в Україні

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» спеціалізується на спеціальних будівельно-монтажних роботах (облаштуванні буронабивних і буроін'єкційних паль, монтажі інженерних мереж і комунікацій), а також на будівництві об'єктів промислового, житлового та комерційного призначення. Компанія надає повний пакет будівельно-монтажних робіт, включаючи розробку проекту, будівництво та введення об'єкта в експлуатацію. Проектний відділ компанії «Спецбудмонтаж-Україна» надає послуги з проектування залізобетонних і металоконструкцій, розробки проектів організації будівництва та проектів виробництва робіт.
 
Виконання будівельно-монтажних робот включають: земляні роботи, влаштування пальових фундаментів і фундаментів, будівництво збірних (металевих, залізобетонних) і монолітних залізобетонних каркасів будівель і споруд, кладку інженерних систем, кам'яні, фасадні та оздоблювальні роботи. До будівельно-монтажних робіт при реконструкції та технічному переоснащенні підприємств відносяться роботи з демонтажу застарілого технологічного обладнання, обв'язки труб та інженерних мереж, демонтажу старих і нових фундаментів, монтажу сучасного технологічного обладнання. В умовах діючого підприємства виробництво будівельно-монтажних робіт пов'язане з підвищеною небезпекою і регламентується дозволами Держгірпромнагляду.
 
В якості генерального підрядника «Спецбудмонтаж-Україна» надає послуги з будівельно-монтажних робіт відповідно до ліцензії та дозвільної документації. Політика розвитку компанії базується на високомеханізованих технологіях будівництва, сучасній будівельній техніці та використанні передового досвіду в сфері будівництва. Будівельно-монтажні роботи виконуються командою висококваліфікованих фахівців під керівництвом досвідчених інженерно-технічних працівників.


Парк техники
Ліцензії та дозволи
Управління проектами
Управління якістю
Детальніше про компанію


включить в тендер