Компанія

>> Історія компанії

>> Управління проектами

>> Управління якістю

>> Охорона праці

>> Менеджмент

>> Парк техники

>> Ліцензії та дозволи

>> Нагороди компанії

>> Відгуки клієнтів
 

Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Про компанію

Історія компанії

«Спецбудмонтаж-Україна» веде свою історію з 1992 року. Становлення і та формування підприємства ґрунтувалися на довгостроковій стратегії розвитку, метою якої є надання повного комплексу послуг генпідряду при будівництві житлової, виробничої, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід компанії на міжнародні ринки.

Послідовна реалізація цієї стратегії дозволила «Спецбудмонтаж-Україна» в короткі терміни сформувати проектне бюро, створити парк спеціалізованої техніки, впровадити високі стандарти кадрової політики, розробити систему координації фінансових потоків і побудувати ефективну модель управління підприємством. 

Ефективна модель управління поряд з використанням високотехнологічних конструкторських і технологічних рішень зміцнили позиції «Спецбудмонтаж-Україна» на національному ринку генпідрядних послуг і дозволили побудувати продуктивні партнерські відносини з вітчизняними та міжнародними промисловими групами, а також з компаніями, що представляють середній і малий бізнес в Україні.  

graphic 2012 03 13

В даний час компанія входить в п'ятірку найбільших генпідрядників в Україні. За результатами опитування, проведеного журналом «Building», компанія в 2010 році була визнана кращою генпідрядною організацією в Україні. Портфель компанії налічує понад 100 проектів, реалізованих на замовлення організацій, що представляють промисловий сектор, зокрема, металургійний і нафтогазовий комплекси, гірничодобувні комбінати і хімічну промисловість. Крім того, компанія здійснює будівництво об'єктів агросектора, індустрії розваг, роздрібної торгівлі, сфери охорони здоров'я, будує офісні центри, складські та логістичні комплекси.

Системна реалізація стратегії та ефективна модель управління дозволили «Спецбудмонтаж-Україна» зайняти стійку позицію на національному ринку генпідрядних послуг і створити передумови для виходу на міжнародні ринки. У 2011 році підприємство успішно пройшло сертифікаційний аудит і впровадило систему менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO.

включить в тендер