Компанія

>> Історія компанії

>> Управління проектами

>> Управління якістю

>> Охорона праці

>> Менеджмент

>> Парк техники

>> Ліцензії та дозволи

>> Нагороди компанії

>> Відгуки клієнтів
 

Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Охорона праці

Охорона праці

Організація виробничих процесів компанії «Спецбудмонтаж-Україна» заснована на загальновизнаних міжнародних принципах охорони праці і спрямована на реалізацію положень Конституції та законів України, що забезпечують охорону життя і здоров'я громадян в процесі трудової діяльності.

Розроблена компанією система управління охороною праці передбачає багатоступеневий контроль рівня безпеки виробничих процесів і дотримання всіма підрозділами, підрозділами і службами вимог трудового законодавства, норм і правил безпеки праці, правил, норм і інструкцій з охорони праці.

Система управління охороною праці підприємства «Спецбудмонтаж-Україна» передбачає також регулювання процесів взаємодії співробітників підприємства з органами Держнагляду з охорони праці, Держсанепіднагляду та Державного пожежного нагляду.

Для кваліфікованого вирішення питань охорони праці та оперативної взаємодії з Замовниками фахівець компанії «Спецбудмонтаж-Україна» з охорони праці постійно знаходиться на великих будівельних об'єктах.

Контроль виробничих процесів і мотивація співробітників дозволяють ефективно забезпечувати безпеку праці.

Всі роботи та обладнання підвищеної небезпеки підприємства пройшли експертизу незалежних експертних організацій. Безпека робіт та обладнання також підтверджується відповідними дозволами органів державного нагляду з охорони праці.

включить в тендер