Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Основні напрямки діяльності > Бурові, буронабивні і буроін'єкційні палі в Україні: проектування і виготовлення

Бурові, буронабивні і буроін'єкційні палі в Україні: проектування і виготовлення

З 2002 року компанія «Спецбудмонтаж-Україна» включає в перелік послуг, що надаються проектування і виготовлення бурових паль для монтажу основ під фундаменти різних будівель і споруд. Проектування буронабивних паль і буроін'єкційних паль застосовуються при будівництві висотних будівель (80 метрів і більше), а також для фундаментів промислового обладнання великої місткості.
 

При проектуванні паль враховуються геологічні умови будівельного майданчика, рівень грунтових вод, що визначає технологію виготовлення або буронабивних паль, або буроін'єкційних паль. Застосовувана технологія буріння паль дозволяє зробити надійний фундамент для фундаментів новобудов, підпірних частин заглиблених конструкцій в межах щільної міської забудови. В даний час розробники широко застосовують технології буронабивних і буроін'єкційних паль в Україні.
 

Будівельна компанія «Спецбудмонтаж-Україна» має в своєму розпорядженні широким спектром бурового і допоміжного обладнання, необхідного для виконання повного комплексу робіт з проектування і виготовлення буронабивних і буроін'єкційних паль в Україні діаметром від 500 до 1000 мм, глибиною до 25 м, а також для випробування грунтів з палями навантаженням до 450 тонн. Щорічно компанія виконує більше 8 000 м3 паль на території Харкова і по всій Україні.
 

На підприємстві «Спецбудмонтаж-Україна» розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2008. За результатами аудиту компанії, проведеного компанією «TUV SUD», був виданий сертифікат якості №12 100 41113 TMS.


Парк техники
Ліцензії та дозволи
Управління проектами
Управління якістю
Детальніше про компанію


включить в тендер