Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Спецбудмонтаж ТБ

Презентаційний фільм

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» веде свою історію з 1992 року. Основні принципи діяльності компанії засновані на розумінні взаємозв'язку будівництва з економікою, екологією, наукою, архітектурою, а також з соціальною сферою. Кожен елемент малюнка, кожна ідея, втілена в камені або металі, кожен предмет, введений в експлуатацію, компанія бачить частину величезної творчої сили, яка рухає Україну вперед. В даний час «Спецбудмонтаж-Україна» є одним з провідних операторів національного ринку послуг генпідряду.

Спецбудмонтаж ТБ

Четвер, 01 грудня 2016, 13:40

Завершено монтаж купольної системи Свято-Введенського храму в Харкові

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» успішно завершила монтаж купольної системи Свято-Введенського храму в місті Харкові.

Найбільш технічно складним і відповідальним моментом цього етапу будівництва став монтаж центрального купола. При виконанні цього завдання фахівці компанії використовували кран вантажопідйомністю 220 тонн. Згідно з проектом, конструкція купола виконана за принципом двошарового «пирога»: перший шар - внутрішній - являє собою сталевий несучий каркас. Другий шар – зовнішній – являє собою купольну оболонку з нержавіючої сталі, покриту нітритом титану. Загальна вага купола склав близько 22 тонн. Завдяки високій кваліфікації фахівців, задіяних в монтажі, процес підйому і установки купола на підставу був успішно завершений протягом декількох годин..

На сьогоднішній день ця споруда є унікальною спорудою храмового будівництва в місті та області..

   
Середа, 28 листопада 2012, 12:34

Закладено перший камінь ПТБ «Цеппелін»

У жовтні 2012 року на Єристівському гірничо-збагачувальному комбінаті був закладений перший камінь виробничо-технічної бази «Цепелін». В урочистому заході, приуроченому до початку будівельних робіт, взяли участь генеральний директор «Цеппелін-Україна» Хольгер Шульц, генеральний директор Єристівського гірничо-збагачувального комбінату Микола Горошко, перший заступник голови правління Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Володимир Іванов та голова правління компанії «Спецбудмонтаж-Україна» Леонід Кривочуприн. Виробничо-технічна база «Цепеліна» буде розташована на території Єристівського гірничо-збагачувального комбінату. Згідно з проектом, база призначена для планового технічного обслуговування самоскидів Caterpillar, включаючи ремонт різних вузлів і агрегатів, включаючи двигуни і трансмісії..

В рамках будівництва даного об'єкта «Спецбудмонтаж-Україна» виконає весь комплекс будівельно-монтажних робіт, а також монтаж технічного обладнання та інженерних комунікацій. Всі роботи будуть проводитися на умовах генерального підряду.

   
Вівторок, 13 листопада 2012, 16:40

Світовий рекорд встановлений на Ерістовському ГЗК

17 жовтня 2012 року на Єристівському гірничо-збагачувальному комбінаті встановлено світовий рекорд в номінації «трек-пул»». Представники Професійної ліги стронгменів України на чолі з дворазовим володарем титулу «Найсильніша людина світу» Василем Вірастюком зрушили з місця та протягли навколо майданчика завантажений самоскид Caterpillar загальною вагою 258 тонн.

Цей рекорд офіційно зареєстрований представниками Книги рекордів України. Спортивне досягнення було встановлено на майданчику шиномонтажної дільниці (МШД), будівництво якого здійснювала компанія «Спецбудмонтаж-Україна». Майданчик призначена для обслуговування самоскидів вантажопідйомністю до 200 тонн. Основна конструкція будівлі виконана у вигляді металевого каркаса, одним з елементів якого є рифлена балка. Його використання дозволило зберегти несучу здатність конструкції і, одночасно, знизити загальну металоємність рами.

Високоміцні підлоги зони обслуговування шин являють собою монолітну армовану армовану плиту, верхній шар якої обробляється спеціальними речовинами, що підвищують характеристики міцності покриття.

Обшивка будівлі проводиться за технологією «сендвіч-панелі». При монтажі даху будівлі була використана технологія, яку прийнято називати «мембранна покрівля». Всі роботи з будівництва шиномонтажної дільниці компанії «Спецбудмонтаж-Україна» проводяться на умовах генерального підряду.

ред.: «Спецбудмонтаж-Україна» заснована в 1992 році. Компанія забезпечує комплексне вирішення завдань у сфері будівництва промислових, комерційних, житлових та адміністративних об'єктів. За час своєї діяльності компанія реалізувала понад 100 проектів. Клієнтами компанії є Філіп Морріс Україна, Procter & Gamble, Malturop, «Ликерогорілчаний завод «PRIME» та ін.


   
Понеділок, 14 травня 2012, 14:35

Завершено основні роботи зі зведення готельного комплексу «Місто»


Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» завершила основні будівельні роботи зі зведення 6-поверхового готельного комплексу «Місто». Даний проект здійснюється в рамках підготовки України до Євро-2012. Готельний комплекс є сучасним елементом міської інфраструктури і включає в себе бізнес-центр, фітнес-центр, ресторан і центр відпочинку.

За умовами генпідряду виконано монтаж підпірних конструкцій та залізобетонних монолітних каркасів комплексу. При цьому фахівці компанії застосували інноваційні конструкторські рішення, захищені патентами України та Росії, зокрема, конструктивно-анізотропні плити та балки-стіни.

   
П'ятниця, 30 грудня 2011, 09:38

«Спецбудмонтаж-Україна» продовжує виконувати роботи на Полтавському ГЗК

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» продовжує виконувати роботи на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті (м. Комсомольськ, Полтавська область). Це підприємство є одним з найбільших українських експортерів залізорудних окатишів, що використовуються у виробництві сталі. В рамках генерального підряду компанія «Спецбудмонтаж-Україна» виконує реконструкцію і модернізацію дробильно-переробного майданчика, до складу якого входять два заводи: ОФ1 і ОФ2. Обсяг робіт охоплює весь технологічний цикл виробництва на даному об'єкті: від надходження сировини на фабрику до видачі отриманого матеріалу.

   

включить в тендер