Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Основні напрямки діяльності > Будівництво багатоповерхових житлових будинків, комплексів і будинків в Україні

Будівництво багатоповерхових житлових будинків, комплексів і будинків в Україні

Одним з пріоритетних напрямків будівельної діяльності компанії «Спецбудмонтаж-Україна» є житлове багатоповерхове будівництво. Перша в Харкові 25-поверхова будівля висотою понад 80 метрів в монолітному залізобетонному каркасі з підземним паркінгом на 46 машиномісць була зведена фахівцями компанії «Спецбудмонтаж-Україна».  

Після будівництва першого багатоповерхового житлового будинку в Харкові було реалізовано ще кілька подібних проектів в м.Харків:

  • 25-поверховий житловий будинок з двоповерховим підземним паркінгом на 124 машиномісця по вулиці Трінклер, 9;
  • житловий комплекс з чотирьох 22-поверхових житлових будинків з підземним паркінгом на 250 машиномісць по вулиці Культури, 22.

Компанія систематично вводить в експлуатацію нові об'єкти в сфері будівництва житлових і громадських будівель.

 «Спецбудмонтаж-Україна» успішно застосовує різні технології зовнішньої заливки стін при будівництві багатоповерхових житлових будинків: від газобетонних блоків і облицювальної цегли до вентильованих фасадів і вітражних систем. Споруджувані житлові будинки забезпечені сучасними внутрішніми інженерними системами тепло-, водо- та електропостачання, каналізацією, інформаційними комунікаціями (інтернет, відеоспостереження, пожежна сигналізація) та технологічним обладнанням (автономні котельні, швидкісні ліфти тощо).

Для будівництва житлових комплексів компанія має власний парк сучасних машин і механізмів імпортного виробництва: баштові крани Linden Comansa, автокрани Sany,  стаціонарні та автомобільні бетононасоси Waitzinger, Mann, бетонозмішувачі, самоскиди, екскаватори ISB, Hitachi, TOTO, бурові установки BAUER і так далі.

На підприємстві розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. За результатами аудиту компанії, проведеного компанією «TUV SUD», був виданий сертифікат якості №12 100 41113 TMS.

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» на ринку будівельно-монтажних послуг з 1992 року і зарекомендувала себе як надійний і висококваліфікований партнер з великим досвідом будівництва житлових будинків.


Парк техники
Ліцензії та дозволи
Управління проектами
Управління якістю
Детальніше про компанію


включить в тендер