Спецбудмонтаж ТБ

Спецбудмонтаж ТБ

Архів відео>>

Нагороди компанії

nagrada 10
Національний сертифікат Лідер галузі 2010 у сфері діяльності КВЕД 45.21.1 «Будівництво будівель» / Національний бізнес-рейтинг «In factum veritas», 2010
Всі нагороди>>

Відгуки клієнтів

Роботи проводилися з високою якістью та в узгоджені терміни.
Всі відгуки>>

Головна > Основні напрямки діяльності > Будівництво промислових об'єктів в Україні: будівлі, склади, ангари, зерносховища, елеватори та інші споруди

Будівництво промислових об'єктів в Україні: будівель, складів, ангарів, зерносховищ, елеваторів, інших споруд

Компанія «Спецбудмонтаж-Україна» спеціалізується на будівництві промислових об'єктів гірничодобувної, металургійної, переробної промисловості, паливно-енергетичного комплексу, а також житлових і комерційних об'єктів, виготовленні та монтажі металоконструкцій будь-якої складності. Промислове будівництво – основний напрямок діяльності компанії в Україні.   

«Спецбудмонтаж-Україна» надає комплекс послуг з будівництва промислових будівель і споруд, серед яких:

  • розробка техніко-економічного обґрунтування;
  • проектування, виконання будівельно-монтажних робіт на умовах генерального підряду;
  • роботи з облаштування інженерних мереж та монтажу технологічного обладнання;
  • введення об'єкта в експлуатацію.  

Організація реалізує більшість проектів промислового будівництва для гірничо-металургійної промисловості, а саме: відновлення технологічної лінії з випалювальною машиною ЛУРГІ 278-Б на Північному ГЗК, будівництво комплексу будівель і споруд для обслуговування Єристівського кар'єру ГЗК, реконструкція ділянок флотаційної обробки концентрату №1,2,3 для компанії FERREXPO на Полтавському ГЗК.

Будівництво нових елеваторів, зерносховищ, складів і ангарів в Україні займає значну частку в сегменті затребуваних будівельних послуг. «Спецбудмонтаж-Україна» має успішний досвід реалізації аналогічних проектів, в тому числі одного з останніх: будівництва елеватора на 53 тис. зернових в Харківській області, реконструкція існуючого елеватора з доведенням його потужності до 60 тис. зерна в Полтавській області, реконструкція складів в комплексі з переробки насіння соняшнику в Маріуполі.

На підприємстві розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. За результатами аудиту компанії, проведеного компанією «TUV SUD», був виданий сертифікат якості №12 100 41113 TMS.


Парк техники
Ліцензії та дозволи
Управління проектами
Управління якістю
Детальніше про компанію


включить в тендер